Касовий апарат

Для українців повернуть великі штрафи – що треба знати

Depositphotos

Названо відповідну дату

В Україні з 1 жовтня повернуть штрафи для підприємців за відсутність касового апарату. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на коментар голови фінансового комітету Ради Данила Гетманцев в ефірі "Українського радіо".

Уже від зазначеної дати впровадять великі штрафи за не встановлення касових апаратів. Відповідні перевірки вже відновили.

Слід додати, що з 1 серпня уряд повернув перевірки для підакцизних товарів (алкоголь, тютюн, паливо), грального бізнесу та фінансових послуг. За словами Гетманцева, незабаром у ВРУ ухвалять план податкових перевірок, а до кінця цього року відбудеться перевірка всіх підприємств.

"Перевірки стосуються певних груп платників податків. Це підакцизні товари: горілка, тютюн, паливо, електроенергія, банківські й фінансові установи, а також гральний бізнес. Днями буде ухвалено план податкових перевірок. І до кінця року перевірять усі підприємства", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що від початку війни лише 5% компаній в Україні припинили співпрацю з росією та білорусією.

Дивіться також відео 5 каналу: ТОП ПРОДАЖНИХ ВІЙСЬККОМІВ. Хабарі в $, побиття підлеглих, дорогі подарунки. НАЙГУЧНІШІ ВИПАДКИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ