Україна, росія, білорусь

Від початку війни лише 5% компаній в Україні припинили співпрацю з росією та білорусією – дослідження

Фото news.tut.by

З лютого 2022 року в Україні ідентифікували 39 новостворених підприємств, що мають зв'язки з цими країнами

Від початку повномасштабної війни лише 5% компаній, що працюють в Україні, розірвали зв'язки з росією та білорусією, передає "Дивогляд" із посиланням на дослідження аналітиків R&D центру YouControl.

Серед 20 тис активних українських підприємств, які до 2022 року співпрацювали з російською федерацією, або у яких власниками чи засновниками є громадяни або резиденти рф чи білорусі, 95% продовжують підтримувати зв'язок з цією країною, незважаючи на збройну агресію.

За 16 міс війни в Україні лише трохи більше 1 тис фірм розірвали будь-які зв'язки з росією та білорусією. Від загальної кількості підприємств це становить близько 5%.

Майже 50% цих компаній зареєстровані у Києві, а ще 6,5% – у Київській області. Близько 27% працюють у торговій сфері, по 14% – у переробній промисловості й нерухомості.

Загалом, з 24 лютого 2022 року в Україні ідентифікували 39 новостворених підприємств, що мають зв'язки з росією та білорусією. Серед них 19 юридичних осіб оформлені в Києві, ще 14 організацій зареєстровані на заході України, три – на півдні, і дві – на сході країни. Більше 60% (24 компанії) були зареєстровані у 2022 році.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що виробника "Барні" та OREO визнали спонсором війни в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ! Мешканці одного з будинків НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ УКРИТТЯ в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ