Ален Делон

Легендарного актора Алена Делона визнали недієздатним

Shutterstock

Діти Делона були позбавлені догляду за батьком і права втручатися у питання проведення медичних маніпуляцій

Відомого 88-річного французького актора Алена Делона визнали недієздатним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BFMTV.

Відповідне рішення було ухвалене судом 29 січня. Воно передбачає, що знаменитість не здатна самотужки розпоряджатися своїм нерухомим майном. Натомість ці та інші питання, зокрема щодо медичних обстежень і витрат, буде в ирішувати наданий у законодавчому порядку державний агент.

Діти Делона були позбавлені права догляду за батьком і тепер не мають права втручатися у питання проведення медичних маніпуляцій.

"Це дозволить третій стороні допомогти Алену Делону з його медичними обстеженнями. Суддя визнав необхідним позбавити дітей Делона керувати медичними обстеженнями їхнього батька", – заявив адвокат жінки, яка назвала себе колишньою "супутницею" Делона.

За словами сина актора, Ентоні Делона, це позитивне рішення, якщо допоможе виправити ситуацію і завадити адвокатам заявляти про захворювання 88-річного артиста, навіть не вивчивши відповідні документи.

"Ця медична суперечка закінчиться раз і назавжди", – додав він.

Зазначимо, що після погіршення стану здоров'я Делона, зокрема після двох інсультів, у його родичів почалися регулярні сварки. Наприклад, нещодавно син Ентоні сказав, що його зірковий батько востаннє відсвяткував Різдво через критичний стан здоров'я, після чого адвокат 88-річного Делона подав на нього в суд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ален Делон прочитав "Заповіт" Шевченка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ