Мілош Бикович

Сербсько-російський актор Мілош Бикович зіграє у серіалі "Білий лотос" – в МЗС України обурені

відкриті джерела

"HBO, чи нормально для вас ...?"

Міністерство закордонних справ України звернулося до компанії НВО через залучення сербсько-російського актора Мілоша Биковича до зйомок серіалу "Білий лотос", передає "Дивогляд".

МЗС України відреагувало на залучення актора Мілоша Биковича до зйомок 3 сезону серіалу "Білий лотос" стримінгової компанії НВО. Над серіалом працює режисер Майк Вайт.

"HBO, чи нормально для вас працювати з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?", – звернулося до компанії міністерство.

Мілош Бикович і росія

Мілош Бикович знявся у багатьох фільмах і серіалах російського виробництва. Популярність здобув завдяки грі у стрічках "Готель Елеон", "Гранд", "Крила Імперії", "Холоп" тощо. У 2021 році він став громадянином російської федерації й отримав особисто від путіна державну відзнаку – медаль Пушкіна. Цю нагороду вручають за заслуги в області культури та мистецтва, освіти, гуманітарних наук і літератури, а також за великий внесок у вивчення і збереження культурної спадщини.

Актор неодноразово виступав із гучними заявами, в яких підтримував росію та кремлівський режим. Кажучи про події в України, Мілош Бикович заявив, що "росія рухається своїм шляхом, а світ це сприймає як ворожий процес".

Також Мілош Бикович заявив, що насправді серби люблять росію значно більше, ніж самі росіяни:

"Це так. Ми були один народ. Ми майже однією мовою говорили 200-300 років тому. Ти не відчуваєш ностальгії доки чогось не втрачаєш. І є певна глибока ностальгія в крові сербського народу за Росією. У 1925 році кожен п’ятий житель Белграда був росіянином", – розповів актор.

Що відомо про серіал "Білий лотос"

"Білий лотос" – американський сатиричний комедійно-драматичний антологічний серіал режисера Майка Вайта. Він розповідає про туристів, які приїжджають на відпочинок і з кожним днем відкривають свої темні сторони.

Прем'єра першого сезону відбулася на стримінговій платформі телеканалу НВО у 2021 році. Більше того, цей сезон отримав 20 номінацій на премію "Еммі" та забрав 10 нагород. Другий сезон отримав 23 номінації премії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка "Сутінок" Крістен Стюарт розпочинає нову діяльність.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ