Джіджі Хадід

Уряд Ізраїлю засудив модель Джіджі Хадід за позицію щодо Палестини – фото

gigihadid / Instagram

Модель зазначила, що її палестинське походження ніяк не відобразиться на її позиції щодо вбивста ізраїльтян

Уряд Ізраїлю публічно звернувся до супермоделі Джіджі Хадід та засудив її за "незрозумілу позицію" щодо ХАМАСУ, передає "Дивогляд" із посиланням на Урядовий акаунт Ізраїлю в Instagram.

Джіджі Хадід – відома модель палестинського походження. Її батько – Мохамед Хадід виступає за рух "Вільна Палестина". Сама модель також неодноразово відкрито підтримувала Палестину у своїх соцмережах.

Після того, як 7 жовтня організація ХАМАС вторглася на територію Ізраїлю, модель заявила, що "тероризування невинних людей не узгоджується з ідеями руху "Вільна Палестина". Джіджі Хадід також зазначила, що її приналежність до палестинського народу ніяк не відображається на її позиції щодо вбивста ізраїльтян. Вона висловила щирі співчуття усім постраждалим і додала, що "кожна людина заслуговує на базові права, ставлення та безпеку, незалежно від її національності, релігії, етнічного походження чи місця народження".

У чому Уряд Ізраїлю звинувачує Джіджі Хадід?

Ізраїльському уряду стала не зовсім зрозуміла позиція моделі щодо ситуації в Ізраїлі. На офіційному Instagram-акаунті @stateofisrael оприлюднили stories, в якій засудили дії Джіджі Хадід та вимагали від неї чіткіше висловлювати свою позицію у цій війні:

"Ви спали минулого тижня? Або ви просто заплющуєте очі на те, що єврейських немовлят вбивають у їхніх будинках? Ваше мовчання ясно показує вашу позицію. Ми бачимо вас. Якщо ви не засудите це, ваші слова нічого не значать", – написали в акаунті Уряду.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ізраїлі хлопець врятував кохану, накривши собою гранату.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ