Нета Епштейн

В Ізраїлі хлопець врятував кохану, накривши собою гранату ХАМАСу

vesty.co.il

"Загинув, як справжній герой"

В Ізраїлі під час нападу терористів ХАМАСу на селища на кордоні із Сектором Гази загинув хлопець, який ціною власного життя врятував свою дівчину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на журналіста Ynet Матана Цурі.

7 жовтня бойовики увірвалися до будинку, де жив 22-річний Нета Епштейн зі своєю дівчиною Ірен Шавіт. Вони  кинули туди гранату, яку хлопець накрив власним тілом і врятував свою кохану.

"Ми перебували на зв'язку від самого початку нападу. Терористи увірвалися на територію кібуца і кинули гранату в кімнату, де перебували Нета та Ірен. І тоді мій син просто кинувся на гранату і накрив її своїм тілом, рятуючи кохану. І він врятував її. Ірен залишилася живою, а Нета загинув як справжній герой", – поділилася мати Нета, Аелет Епштейн.

Нета Епштейн – один з організаторів акції протесту молоді прикордонних районів із Сектором Гази 2018 року. Тоді учасниками протесту стали тисячі молодих людей, які прийшли до Кнесету з вимогою до політиків забезпечити безпеку мешканців регіону, який знаходиться на лінії вогню.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ізраїлі жінка вижила, 20 годин відволікаючи терористів ХАМАС їжею та розмовами.

Дивіться також відео 5 каналу: БУМЕРАНГ БАНДЕРИ || #Дайджест російської ганьби 00:00 Тривога! Потоп на росії!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ