Ілон Маск

Менеджери Tesla та Space X вживали наркотики з Маском, щоб не засмутити його – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Журналісти стверджують, що вони боялися втратити свій соціальний статус і близькість до Маска

Топ-менеджери компаній Tesla та Space X вживали наркотики разом з Ілоном Маском, бо нібито боялися його засмутити. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Wall Street Journal.

Журналісти стверджують, що Маск міг вживати наркотичні речовини з одним із керівників Tesla та співзасновником Airbnb, Джо Геббією, а також з колишніми керівниками Tesla, Стівом Джарветсоном, Антоніо Грасіасом і своїм братом Кімбелом.

На початку року в пресі з'явилася інформація, що керівник Tesla та SpaceX міг вживати ЛСД, кокаїн та інші наркотики під час приватних вечірок. Після цього випадку адвокат Маска, Алекс Спіро, заявив, що Маск регулярно проходить тести на наркотики та завжди показує чистий результат. Маск сам прокоментував ці звинувачення в X (Twitter), сказавши, що вживав би наркотики, якби вони допомагали йому бути продуктивнішим.

Нещодавно в WSJ висловили думку, що деякі члени ради директорів також брали участь у вечірках з Маском і могли вживати нелегальні речовини, щоб зберегти свій соціальний статус.

У матеріалі йдеться, що друзі Маска, включаючи керівників, відчували тиск вживати наркотики разом з ним, аби не засмучувати мільярдера, який зробив їх заможними. Вони боялися втратити свій соціальний статус і близькість до Маска, яку вважали такою ж важливою, як і близькість до короля.

Маск та його адвокат вирішили не коментувати ці повідомлення.

Раніше ми розповідали, що компанія Маска вперше вживила чіп у мозок людині з паралізованими кінцівками.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ