Apple Vision Pro

Кіберпанк вже тут: який вигляд на вулицях мають перші власники Apple Vision Pro – кумедні відео

@tim_cook / X

В Україні пристрій коштуватиме від 190 000 до 210 000 гривень

На вулицях США дедалі частіше помічають перших людей у нових окулярах від Apple – Vision Pro. Про це повідомляє "Дивогляд".

2 лютого близько 200 тисяч американців отримали свої окуляри змішаної реальності Apple Vision Pro. Перші щасливчики вже розгулюють вулицями та веселять перехожих своїм новим пристроєм за $3500.

У компанії розробляли цей пристрій понад 8 років і у підсумку випустили те, що називають просторовим комп'ютером. Керування цим гаджетом можливе завдяки погляду, жестів, голосу та колесикам Digital Crown.

За словами генерального директора Apple Тіма Кука, це "технологія завтрашнього дня вже сьогодні". Він особисто відвідав фірмовий магазин на П'ятій авеню в Нью-Йорку, щоб відзначити випуск нового продукту.

В Україні деякі ритейлери вже розпочали прийом попередніх замовлень на Vision Pro. Вартість пристрою становитиме від 190 000 до 210 000 гривень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що бренду Nokia більше не буде.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ