Spotify

Українець звернувся до Spotify з проханням прибрати російську музику зі списку рекомендацій

Spotify / Twitter

"Spotify продовжує пропонувати українським користувачам російську музику незалежно від того, слухала людина таку музику раніше чи ні"

Українець створив і надіслав петицію до сервісу Spotify з проханням прибрати музику російських артистів із рекомендацій користувачів з України, передає "Дивогляд".

Автор запропонував запровадити на сервісі функцію, яка б обмежувала перелік рекомендованої музики за мовою або за країною походження артиста. Також українець розглянув можливість поліпшення алгоритму, який би враховував геополітичний контекст, адаптував рекомендації під інтереси користувачів з України та зменшував кількість російського музичного контенту.

У петиції також ідеться про створення механізму відгуків користувачів. На основі цієї інформації сервіс також зможе підлаштовувати рекомендації під особисті вподобання слухача. 

"Spotify продовжує пропонувати українським користувачам російську музику незалежно від того, слухала людина таку музику раніше чи ні. Для багатьох українців це стає тригером і нагадує про страждання, які росіяни завдають нашій країні", – каже автор петиції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що гурт Quest Pistols виступив на вечірці для росіян.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ