Гурт Quest Pistols виступив на вечірці для росіян – блогер

Український блогер Богдан Беспалов стверджує, що знайшов відео виступу популярного гурту Quest Pistols на вечірці на Балі, на якій були росіяни

За словами блогера, музикант Антон Савлепов виїжджає за кордон і живе у Польщі зі своєю дівчиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "BespaLOVmedia".

Також він показав ролик, розповсюджений у соціальних мережах відвідувачами приватної вечірки на Балі.

На ньому видно, що перед публікою виступили учасники Quest Pistols, які покидають Україні під приводом культурного представлення нашої країни в іноземних країнах та зборів коштів на підтримку ЗСУ. Зазначимо, що на відео чути хіти гурту російською мовою.

Беспалов стверджує, що "сторіс" в Instagram розмісила дружина одеського діджея Proshe. Також Валерія Проше репостнула ролик з виступом Quest Pistols з профілю Роксани Геллер, яка є росіянкою. На акаунті останньої блогер виявив багато фотографій з москви.

Окрім цього, серед гостей був стоматолог, який у 2018 році публікував фото з красної площі у москві. Слід зазначити, що також у нього є фотографії з Одеси.

Є інформація, що українських артистів запросили на день народження Рафаеля Ромена. Він відомий неоднозначними заявами щодо російського повномасштабного вторгнення. У своїх "сторіз" чоловік виконував пісню російського співака SHAMAN "Я русский", але також у його соцмережах можна зустріти відео під трек Kalush Orchestra – Stefania, де він нібито демонструє, як з друзями готується до перемоги України.

Також на відмітках під постами є Артур Агаджанян. У його профілі теж є відео з москви, які датуються 2021 роком.

"Якщо більш детально вивчити цей захід, на якому виступає Quest Pistols в той час, коли в країні повномасштабне вторгнення, розважаючись на Балі, де повно росіян, ми можемо сміливо говорити про те, що на цьому заході було немало хороших руськіх. Тобто виходить, що гурт Quest Pistols задля того, аби збагатитись, виступає для хороших руських, а заявляє, що виступають на підтримку ЗСУ", – заявив Беспалов.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що брат соліста гурту Quest Pistols Савлєпова потрапив в російський полон.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше