Авокадо

В Україну завезли небезпечні фрукти – що треба знати

foodandmood.com.ua

Смачно, але ризиковано

В авокадо з Перу, яке експортували з Польщі, виявили небезпечний кадмій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Кадмій та його сполуки небезпечні та дуже токсичні навіть у незначній концентрації. Він накопичується у печінці, нирках, кістках, підшлунковій залозі та селезінці.

Фахівцям стало відомо про його виявлення 4 серпня. Виробник цього авокадо – компанія з Перу під назвою "Agro San Jacinto S.A.C.".

Сама партія була отримана польським "RK-Impex", а в Одесу її доправило ТОВ "Вподобайка". Держпродспоживслужба попередила операторів ринку, які здійснюють обіг зазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу.

Якщо ж споживач виявив в обігу цю продукцію, то йому слід повідомити про це Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звернутися до територіальних управлінь.

Раніше "Дивогляд" розповідав, які зміни відбудуться у вашому організмі, якщо щодня вживати авокадо.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ