Свідомість

Науковці назвали продукти, які знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера

Shutterstock

Не тільки корисно, але і смачно

Дослідники з Університету Раш (Чикаго, США) встановили, що завдяки вживанню трьох продуктів можна зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Neurology.

У дослідженні взяли участь приблизно тисяча людей. Виявилося, що люди, які регулярно вживають зелений чай, шпинат і яблука, мають на 32% нижчий ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Це обумовлено високим вмістом флавоноїдів у зазначених дослідженнях. Доктор Томас Голланд стверджує, що щоденне вживання флавоноїдів допомагає боротися з погіршенням епізодичної, семантичної та робочої пам'яті, а також швидкості сприйняття.

Надалі науковці планують провести нові дослідження, щоб точно встановили, як флавоноїди борються зі зниженням когнітивних функцій організму.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект навчився діагностувати хворобу Альцгеймера на ранніх стадіях.

Дивіться також відео 5 каналу: Очистити Україну від смертельного залізяччя мОСКОЛОТИ – завдання демінерів та професійних саперів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ