Антон Савлепов, соліст гурту Quest Pistols

Брат соліста гурту Quest Pistols Савлєпова потрапив в російський полон – відео

anton_savlepov / Instagram

"Такий самий, як і багато-багато інших наших співвітчизників, які просто хотіли жити в Україні під українським прапором"

Соліст гурту Quest Pistols Антон Савлєпов розповів, що його брат Сергій Строєв опинився у російському полоні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Савлєпов спробував привернути увагу до питання обміну цивільними полоненими. За словами Антона, він родом з Харківської області, яку на початку повномасштабного вторгнення було окуповано росією.

"З початком повномасштабного російського вторгнення моя мала батьківщина була швидко та надовго окупована. Українці регулярно виходили на мітинги спротиву. І саме за тверду громадянську позицію окупанти переслідували їх, викрадали, тримали по підвалах та катували. Дехто повертався морально та фізично покаліченим, а про інших досі нічого не відомо. Я особисто знаю, як важко знайти хоча б будь-яку інформацію про полонених цивільних. Їх майже не обмінюють, вони рідко потрапляють у списки і за документами вони фактично навіть не полонені. Наші родичі, громадяни та патріоти просто зникли безвісти", – заявив він.

За словами музиканта, вже протягом року його родич рахується зниклим безвісти.

"Так, мій брат, цивільний полонений. Такий самий, як і багато-багато інших наших співвітчизників, які просто хотіли жити в Україні під українським прапором", – додав він.

@kefirchiktv

Раніше у ДПСУ оприлюднили розповідь визволеного бійця, який повернувся з російського полону в день народження.

Дивіться також відео 5 каналу: Евакуйовані звірятка! У якому стані зараз тварини, які перенесли жахливий стрес, як їх реабілітують

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ