На росії затопило курортне місто Сочі

На росії затопило курортне місто Сочі – відео

Алексей Копайгородский / Telegram

Було пошкоджено газопровід, порушено роботу громадського транспорту та закрито пляжі

російське курортне місто Сочі йде під воду. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Через сильну зливу річка Мацеста вийшла з берегів, в результаті чого були затоплені прибудинкові території, приміщення на цокольних та перших поверхах, транспортні засоби. Також було пошкоджено газопровід, порушено роботу громадського транспорту та закрито пляжі.

Як повідомив місцевий голова олексій копайгородський, у ніч на 14 червня, в районі річки Мацеста випало близько 15 мм опадів за годину. Дощі очікуються й упродовж дня.  

"184 особи та 42 одиниці техніки зараз задіяні у ліквідації наслідків негоди у мікрорайоні Мацеста. Ми ще очікуємо на опади, всі наші сили та засоби готові до будь-якого розвитку подій, щоб допомогти населенню та оперативно відновлювати нормальну роботу інфраструктури. Тримаю ситуацію на особистому контролі", йдеться у його дописі.

Місцева влада запевняє, що в результаті підтоплення постраждалих виявлено не було, але попередили про можливу евакуацію.

"Для підвищення пильності мешканців та їх можливої евакуації з будинків, розташованих уздовж русла, було включено сиренно-мовленнєві установки", – пишуть росзмі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Чукотці продають курячі яйця за паспортом і не більше десятка в одні руки.

Дивіться також відео 5 каналу: "КАЛІБР" ПО ОДЕСІ: ОКУПАНТИ ЗНОВУ НАКОЇЛИ БІДИ. У Кривому Розі - жалоба за загиблими. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ