Прапор росії

П'яний капітан і екокатастрофа: на росії зіткнулися танкери – відео

Pixabay

У водойму могло потрапити до 90 тонн бензину

На річці лєна (іркутська область) рф зіткнулися два танкери, внаслідок чого у водойму потрапили десятки тонн бензину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російський Telegram-канал Baza.

Екологічна катастрофа сталася ввечері 12 червня поблизу селища олексіївська. Судно "єрофей хабаров", яке перевозило понад 2 тисячі тонн бензину, під час швартування зіткнулося із танкером "ТР-900", що стояв на рейді.

Перед аварією екіпаж корабля усвідомив можливість катастрофи, але не зміг змінити курс. Виявилося, що капітан "єрофея хабарова" був п'яний, а керування судном здійснював його помічник.

Внаслідок тарану в судні утворилася пробоїна, через що в "лєну" почав витікати бензин. Згідно з попередньою інформацією, в акваторію могло потрапити до 90 тонн. Бонові загородження для витоку не поставили, внаслідок чого наразі бензин розтікається по річці.

Раніше ми розповідали, що у російському краснодарі палає нафтобаза рашистів.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯНАМ було легше ЗАТОПИТИ територію, аніж там оборонятись – та все одно вони не зірвали плани ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ