напій "Містер сидр"

На росії "Містер Сидр" вбив понад 30 людей

РосЗМІ

Тим часом у москві планують провести фестиваль "I Love Cider"

На росії від отруєння популярним пивним напоєм "Містер Сидр" за два дні померло понад 30 людей, передає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Як повідомило регіональне управління росспоживнагляду, у вівторок, 6 червня, в результаті отруєння напоєм у нижегородській області померло троє росіян. Загалом у регіоні було зафіксовано шість випадків отруєння в результаті вживання "Містера Сидра".

Згодом віце-прем'єр удмуртії ельвіра пінчук заявила про смерть юнака та госпіталізацію жінки, яка залишається у важкому стані. Аналізи показали, що обоє отруїлися метанолом.

В ульяновській області стало відомо про 51 випадок отруєння "Містером Сидром", серед яких 18 осіб померли. Пізніше місцева влада повідомила про ще двох загиблих. Також ще сім смертельних випадків зареєстрували у самарській області.

"Стан постраждалих нині тяжкий та середнього ступеня тяжкості. Ситуацію тримаємо на контролі. Завдяки злагодженій роботі лікарів у низки пацієнтів спостерігається позитивна динаміка", – повідомили у департаменті охорони здоров'я обласної адміністрації.

У вівторок управління мвс ульяновської області повідомило, що експертиза виявила в партії напою "Містер Сидр", вилученої в регіоні, домішки метанолу та етилбутирату в небезпечних для людини пропорціях. Регіональна влада рекомендувала точкам громадського харчування призупинити реалізацію напою.

Наразі відомо, що "Містер Сидр" вбив 30 осіб на росії. Попри масове отруєння росіян в результаті вживання напою, організатори фестивалю "I Love Cider" не планують скасовувати захід, на якому представлять сидри різних виробників.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у москві фсбшники затримали прибиральника психдиспансеру за синьо-жовту куртку.

Дивіться також відео 5 каналу: КАХОВСЬКА ГЕС. Пік минув, відновленню не підлягає, тільки відбудова і не один рік – Іван Плачков

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ