Курячі яйця

"Як у 90-х роках": на Чукотці продають курячі яйця за паспортом і не більше десятка в одні руки

Shutterstock

"Високі ціни на продукти, яких не вистачає на всіх"

Жителі білібінського району, що на чукотці (росія), через дефіцит курячих яєць можуть купити цей товар лише за паспортом, передає "Дивогляд".

Голова регіону владіслав кузнєцов заявив, що на чукотці спостерігається дефіцит курячих яєць, тому в одні руки продають не більше, ніж десяток і лише за наявності документа, що посвідчує особу.

"Високі ціни на продукти, яких ще не вистачає на всіх. Розповіли, що яйця продають людям лише за паспортом – підхід, як у 90-х роках!", – йдеться у його дописі. 

До містечка білібіно везуть яйця з міста анадир, що за 600 км. Великі черги за цим товаром почали з'являтися ще у лютому-2023. А у квітні яйця, що були привезені з магадану, продавали по 600 руб за 10 шт.

Очільник регіону зобов'язав підлеглих "швидко створити в білібіно запас яєць, достатній для закриття потреби". Зокрема, для цього у містечку вже будується птахофабрика.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії для мобілізованих запустили акцію "Покажи повістку – отримай сало".

А раніше були зафіксовані випадки, коли вдови рашистів отримали у подарунок за смерть своїх чоловіків вівсянку, гречку та цукор. Вдовам мобілізованих у так званих "л/днр" пощастило дещо більше – їм подарували ношені шуби. Щоправда, після фотосесії цей товар з комісійки одразу ж забрали у жінок. Також на росії дітям мобілізованих та загиблих на війні окупантів виділили по 100 рублів на шкільне харчування.

Дефіцит на продукти на росії почав спостерігатися ще з початку так званої "спеціальной воєнной операціі" – жителі росії почали обмінювати цінні речі та одяг на цукор, а також масово скуповували цей товар у супермаркетах і билися за останній пакет з цукром.

Дивіться також відео 5 каналу: Багато ростехніки потопили. Реактивна арта Буревії та Урагани на передовій. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ