Tinder

Tinder перестане працювати на росії, але йому вже знайшли вітчизняну заміну

Shutterstock

"Ми робимо це для захисту прав людини"

Популярний застосунок для знайомств Tinder перестане працювати на росії. Про це заявив власник Tinder – компанія Match Group. Як повідомляє "Дивогляд", із посиланням на росзмі, на рф вже знайшли заміну популярному додатку.

Tinder повністю вийде з росії вже 30 червня. У компанії Match Group заявили, що вони відчули негативний вплив на бізнес в результаті продовження функціонування на рф. Особливо це відчулося, коли Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна за військові злочини, які були скоєні проти України.

У квітня 2023 року був оприлюднений матеріал, в якому розповідалося, як російські спецслужби вербують німецьких військових і політиків за допомогою Tinder. Як стало відомо, російські жінки йдуть на побачення зі службовцями Бундесверу, де намагаються вивідати дані про німецьку оборону й постачання зброї в Україну.

"Ми робимо це для захисту прав людини. Наші бренди вживають заходів щодо обмеження доступу до своїх послуг у Росії й завершать свій вихід з російського ринку до 30 червня 2023 року", – йдеться у заяві компанії Match Group.

На росії вже прокоментували припинення роботи Tinder і заявили про можливість створення вітчизняного сайту знайомств, авторизація на якому здійснюватиметься через Держпослуги. Відповідну пропозицію висунув депутат мілонов, який вважає, що цей сервіс "захистить громадян росії від спілкування з профурсетками, ескортницями та повіями".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Apple видалив популярні російські додатки, але деякі досі залишаються.

Дивіться також відео 5 каналу: ₴30 000 для ЗСУ: "Підстав для хвилювання точно немає" – Федір Веніславський

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ