Ані Лорак

Ані Лорак поскаржилася, що її "цькують", бо вона не допомагає Україні, а хоче просто насолоджуватися життям – відео

@anilorak / Instagram

"Мені потрібно просто жити своє життя"

Одіозна співачка Ані Лорак, яка останні дев’ять років жила і будувала кар’єру співачки на росії, спробувала виправдатися за свою "військову допомогу ЗСУ" і поскаржилася на важке життя, передає "Дивогляд".

Артистка дала інтерв’ю російській блогерці та ведучій YouTube-каналу "Альона, блін!", в якому розповіла чим займалася цілий рік повномасштабної війни в Україні. Вона заявила, що намагалася не думати про ті смерті і знищені росією українські міста. Вона просто "відволікалася" від цього і "медитувала".

Лорак заявила, що в якийсь момент  зрозуміла, що її головне завдання – "працювати над альбомом, випускати пісні, кліпи", оскільки "творчість – це порятунок".

Співачка вирішила висловитися і поділитися "наболілим" через постійні "маніпуляції та очевидний наклеп" про її так звану допомогу воїнам ЗСУ.

"Я подумала, що не звертатиму на це увагу, тому що мені потрібно просто жити своє життя і піклуватися про свою дитину. І себе тримати в ресурсі, але коли справа дійшла до очевидного наклепу та маніпуляції, треба було щось говорити. Люди користуються цією ситуацією, що я допомагаю. Я не можу допомагати на військові потреби, цього ніколи не буде. Я хочу триматися подалі від цього", – поскаржилася зрадниця України.

Артистка заявила, що вона "вільна людина", яка продовжує просувати російські наративи. Водночас вона називає себе "найкращою співачкою України", а свій від’їзд з рідної країни ще дев’ять років тому назвала вимушеним "через політичні дії".

"Я була найкращою співачкою і треба було розвиватися, йти далі. Так співпало, що на той момент відбулися політичні дії. Я стала заручницею цієї ситуації. Мені дали зрозуміти, що я маю зробити вибір, обмежити свою творчість і перетворитися на артистку, яка говорить те, що їй кажуть. Але я людина вільна!", – заявила вона.

Кароліна (справжнє ім’я співачки) також висловила обурення з приводу того, що в Україні її хочуть позбавити звання народної артистки:

"Неприємно, тому що Україна в моїй душі, це мене ранить", – продовжила російська гастролерка.


Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії Меладзе хочуть позбавити громадянства за український лозунг.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог перейшов в оборону, але теоретично може почати штурм: відомі напрямки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ