iPhone

Apple почала виплату компенсації власникам старих iPhone

Vojtech Bruzek / Unsplash

Усе розпочалося з 2016 року

Компанія Apple почала виплачувати компенсації власникам старих iPhone. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на MacRumors.

Фінансову компенсацію розіслали власникам iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone SE і iPhone 7, що мають iOS 10 або новішої версії. Власники цих моделей можуть розраховувати на виплату $92,17 з бюджету Apple.

Усе сталося у 2016 році, коли через оновлення iOS на попередніх моделях iPhone почала знижуватися продуктивність з "хімічно зношеними" акумуляторами.

"З часом літієві батареї втрачають здатність зберігати заряд і підтримувати роботу iPhone в холодних умовах. Це може привести до несподіваного вимикання смартфона для захисту електронних компонентів", – пояснили в Apple.  

У 2016-му компанія вирішила не повідомляти про проблему клієнтам, але вже у 2020-му році ухвалила рішення про врегулювання конфлікту за допомогою компенсацій.

Також у пристрої Apple додали розділ "Стан акумулятора", де можна дізнатися ємність батареї.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Apple назвали нюанси у роботі нового iPhone 15.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ