Смартфон

Названо головну відмінність iPhone 15 Pro від попередників

Shutterstock

Такого ще не було

Постачальник Apple Cirrus Logic розповів про головну відмінність смартфона iPhone 15 Pro від попередніх моделей, передає "Дивогляд".

Компанія Cirrus займається виробленням компонентів, що входять до складу Taptic Engine в iPhone. У 2022 році близько 79% доходів компанія отримала від співробітництва з Apple. У листопаді Cirrus заявила інвесторам, що працює над новим високопродуктивним компонентом змішаного сигналу (HPMS), який має з'явитися у смартфонах вже до 2023 року.

"Серед можливостей HPMS, які ми обговорювали, новий продукт, про який ми згадували у попередніх листах акціонерам як запланований до представлення цієї осені. Більше не очікується, що він вийде на ринок, як планувалося", – йдеться у листі.

Так, експерти заявили, що нове впровадження з'явиться у Pro-моделях iPhone 15, які матимуть не фізичні, а сенсорні кнопки. Водночас, аналітик Apple Джефф Пу вважає, що стандартні кнопки повернуть вже моделям iPhone 16 Pro.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що компанія Apple представила "весняний" iPhone.

Дивіться також відео 5 каналу: Дякуємо за підтримку! День Європи у Львові – підняли прапор Євросоюзу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ