Атака ведмедя

Чоловік відрізав собі руку, щоб врятуватися від ведмедя – моторошні подробиці та фото

Jam Press

Швейцарець виконував обов'язки волонтера в заповіднику для диких тварин

Сміливий чоловік був змушений відрізати власну руку, щоб врятуватися від нападу ведмедя у заповіднику в Таїланді. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NTK.

Швейцарець, якому 32 роки, виконував обов'язки волонтера в заповіднику для диких тварин. Він намагався покласти їжу для азіатського чорного ведмедя у клітку, коли раптом тварина атакувала його.

Ведмідь вкусив його за праву руку, і, попри відчайдушні спроби вирватися, чоловіку не вдавалося звільнитися. Однак він був обладнаний кишеньковим ножем, який і допоміг йому відсікти руку нижче ліктя, щоб врятувати своє життя.

Перехожі негайно надали потерпілому першу допомогу, перш ніж він був терміново доставлений із району Муанг Нгаї до лікарні в Чіанг Дао, а звідти – до приватного медичного закладу в Чіангмаї.

Атака ведмедя
Атака ведмедя
Фото: Jam Press

За повідомленнями місцевих ЗМІ, чоловіка прооперували, але залишається невідомим, чи вдалося хірургам відновити пошкоджену кінцівку. Ведмідь, який став причиною інциденту, був врятований у 2013 році після того, як загубився поза лісовою межею та був перевезений до національного парку, а потім – до заповідника.

Відомо, що азійські чорні ведмеді зазнають загрози через вирубку лісів, браконьєрство та інші фактори, що робить їх вразливим видом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ведмідь налякав туристів на гірськолижному курорті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ