Айрін Спростон

100-річна жінка розповіла про свій секретний напій, який вживає кожного дня – фото

Pete Stonier / Stoke Sentinel

"Я весь час думала, що ніколи не доживу до 100, але мені це вдалося"

100-річна Айрін Спростон з Великої Британії під час святкування ювілею поділилася секретами, які допомогли їй прожити довге та щасливе життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на StokeonTrentLive.

На день народження довгожителька отримала багато подарунків, квітів і листівок, а також не забула провести час з друзями та родиною.

"Я весь час думала, що ніколи не доживу до 100, але мені це вдалося. Я завжди була зайнятою і ніколи не сиділа без діла. Життя було бурхливим, але потрібно продовжувати йти", – поділилася вона.

На думку Спростон, секрет її довголіття полягає у вживанні вісьмох чашок чаю щодня. Також у неї є інші лайфхаки – зайнятість і доброта до інших людей.

Окрім цього, британка щаслива, що має багато друзів і чудову родину. Зокрема, у неї четверо дітей, п'ятеро онуків та четверо правнуків.

Айрін Спростон
Айрін Спростон
Фото: Pete Stonier / Stoke Sentinel

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 106-річна довгожителька назвала напій, який вона вживає щодня. Виявилося, що це не вода чи чай.

Дивіться також відео 5 каналу: Банки та обмінники відмовляються купувати долари! Що робити, коли в обміннику вимагають комісію?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ