Антуанетта Інсерра

Нетиповий "рецепт": 104-річна американка поділилася секретами свого довголіття

Phyllis Scotto

У неї є метод, який дозволяє зберегти гостроту розуму

104-річна мешканка США Антуанетта Інсерра розповіла, як їй вдалося прожити таке довге життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Жінка, яка має четверо дітей, вісім онуків та дев'ять правнуків, народилася 21 квітня 1919 року. Антуанетта мала трьох сестер і п'ятьох братів, а її батьки іммігрували з Італії.

Після закінчення 8-го класу вона почала працювати у сфері прання білизни, а потім влаштувалася у взуттєвий магазин. У 18 років дівчина зустріла свого чоловіка Вінсента Інсерру, з яким вона жила до його смерті у 68-річному віці.

Як же їй вдалося дожити до 104-річного віку і навіть не думати, що на цьому кінець? За словами довгожительки, вона позитивно думає про світ і живе день за днем.

Антуанетта Інсерра
Антуанетта Інсерра
Фото: Phyllis Scotto

"Що ви можете зробити, коли щось відбувається? Просто відпускаєш, робиш, що можеш і все. Я просто говорю: май гарний вигляд і заводь хороших друзів. Будь ласкавою до них, і матимеш хороших друзів. Ось як я дивлюся на це", – поділилася Інсерра.

Щовечора жінка випиває склянку пива або вермуту. Також вона дотримується збалансованої дієти, яка, серед усього іншого, включає м'якопанцирних крабів, папероні та багато шпинату. Для збереження гостроти розуму 104-річна розгадує кросворди та головоломки.

"Я дбаю про себе. Я роблю те, що маю робити. Щойно ви подбаєте про себе, все буде зроблено", – розповіла вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найстарішого лікаря у світі, який назвав "справжній секрет довголіття".

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРШІ ЛЮДИ ТА СВАСТИКА. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ