Есперанса Кортінас

Це не вода чи чай: 106-річна довгожителька назвала напій, який вона вживає щодня

Newsflash

Жінка пережила дві світові війни та пандемії

Мешканка Іспанії Есперанса Кортінас, яка нещодавно відсвяткувала своє 106-річчя, поділилася секретами свого довголіття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Жінка народилася 4 грудня 1916 року. Вона пережила дві світові війни та пандемії, але досі любить гарно виглядати, кілька разів на тиждень приділяти час танцям і грі в карти з друзями. За її словами, кожного дня опівдні вона вживає свій улюблений напій – кавовий лікер.

Читайте також: Яка кава може подовжити життя людини – учені

 

Читайте також: Забудьте про вівсянку: дієтолог розповіла, який сніданок найкорисніший

Цікаво, що вона мешкає у провінції Оренсе, яку називають столицею довголіття Іспанії – серед 300 тис мешканців тут налічується понад 300 людей віком від 100 років. Фахівці пояснюють цей феномен тем, що в Оренсі висока якість життя, є термальні ванни та продукти місцевого виробництва, а також відсутні виробництва, які забруднюють природу.

Читайте також: Учені встановили, що кава продовжує життя – скільки її потрібно вживати

Читайте також: Учені назвали найкорисніший фрукт

До речі, раніше найстаріший лікар у світі поділився "справжнім секретом довголіття".

Також нешодавно у віці 128 років з життя пішла "найстаріша жінка у світі". "Дивогляд" розповідав, у чому був секрет її довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЗВИЧАЙНА монета тепер може потрапити до гаманців українців! Нові 10 гривень з логотипом ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ