Пігулки

Фахівець з довголіття назвав вітаміни, які збільшують ризик смерті

Shutterstock

Він розповів, яким чином краще витратити гроші замість придбання таблеток

Біолог і фахівець з довголіття Ендрю Стіл поділився негативною думкою щодо продуктів біохакера Брайана Джонсона (Blueprint), завдяки яким нібито можна боротися за старінням. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

В описі до капсул Blueprint вказано, що в них входять важливі мультипоживні речовини, серед яких вітамін D, E і селен, а також інші вітаміни, мінерали та антиоксиданти, які нібито борються зі старінням. Однак аналіз практично всіх інгредієнтів викликав сумнів у Стіла.

За словами фахівця, для виконання вимог Blueprint щодо вживання двох пляшечок на місяць споживач змушений буде платити понад $100 щомісяця за таблетки, ефективність яких не доведена, бо відсутні будь-які дані щодо клінічних випробувань. Також вживання цих вітамінів може підвищити ризик смерті.

"Якби у мене було $100 на місяць, які я міг би витратити на своє здоров'я, я б купив пару кросівок у перший місяць, а потім використав $1100, заощаджених за решту року, на придбання овочів", – додав Стіл.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що входить в раціон довгожителів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ