Microsoft

Microsoft видалила популярний інструмент, який був частиною Windows упродовж майже 30 років

Depositphotos

Останні кілька років програма не оновлювалася

Компанія Microsoft видалила популярний інструмент, який був частиною системи близько 30 років, передає "Дивогляд" із посиланням на Gizmochina

Компанія відмовилася від підтримки текстового редактора WordPad, який входив до пакету Windows упродовж майже 30 років. Інструмент був присутній у кожній версії операційної системи Windows, починаючи з 95-ї. Програма була цілком безкоштовною і не вимагала доступу до інтернету. 

Останні кілька років WordPad не оновлювався. Інструмент не з'явився в останній бета-версії Windows 11 і повністю зникне у майбутньому оновленні, випуск якого запланований на березень-квітень 2024 року.

Джерело зазначає, що у подальшому користувачі не зможуть перезавантажити собі програму через офіційні канали після виходу стабільної збірки.

Альтернативними програмами WordPad стали "Блокнот" і Microsoft Word. Ці інструменти мають більш зрозумілий інтерфейс та широкий функціонал. Єдиним недоліком є необхідність оформлення підписки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Windows додали функцію швидкого "вбивства" програм.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ