Андрій Мацевко

Поліція затримала зірку "Х-Фактора" та "Україна має талант" – ЗМІ (фото)

Кадри з відео / СТБ

Чоловік переховувався від органів досудового розслідування

У Івано-Франківську поліцейські затримали 38-річного чоловіка, який може бути зіркою шоу "Х-Фактор". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцеву поліцію.

У поліції розповіли, що чоловік був затриманий на околиці Івано-Франківська. Правоохоронці вжили оперативних заходів, коли помітили, що невідомий дивно поводився та намагався уникнути зустрічі з ними. Так, зауваживши патрульних, він відчайдушно спробував втекти з місця події.

"При встановленні особи, було з'ясовано, що 38-річний чоловік, знаходиться в активному розшуку Шевченківським управлінням поліції ГУНП у місті Київ, як особа, яка переховується від органів досудового розслідування. Чоловіка запросили до Івано-Франківського районного управління поліції для з'ясування обставин справи та складання відповідних адміністративних матеріалів", – розповіли у поліції.

Затриманий
Затриманий
Фото: Facebook / Патрульна поліція Івано-Франківської області

Правоохоронці не назвали особу затриманого, але журналісти стверджують, що йдеться про Андрія Мацевка. Він здобув популярність завдяки своїм виступам на популярних талант-шоу "Х-Фактор" та "Україна має талант".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що пісню української співачки визнали однією з найкращих за всю історію Євробачення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ