дощ

Ви будете здивовані: що насправді чує людина, коли вмикається заспокійливий звук "дощу" – відео

Shutterstock

Виявилося, що це пов'язано з їжею

Спеціаліст у галузі звукових ефектів поділився інсайдом про реальний процес створення заспокійливих "звуків дощу". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його TikTok.

У популярному відео він демонструє, як, стоячи на кухні поруч зі сковородою, на якій смажиться курка, використовує мікрофон та диктофон для захоплення звуку, що нагадує дощ. Фахівець зазначив, що більшість схожих звуків у кіно та телебаченні насправді є звуками підсмажування, адже це значно простіше, ніж записувати реальний дощ, не ризикуючи залити мікрофон водою.

@ginman.wav

Блогер, який має близько 35 тисяч підписників, регулярно публікує цікаві факти про звукові ефекти у кінематографі та на телебаченні, вважаючи, що більшість людей про це навіть не здогадується. Ця несподівана інформація викликала шок серед користувачів TikTok, які тепер стверджують, що їм буде складно слухати заспокійливі композиції, не думаючи про їжу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчених вразила одна з найменших риб через її гучний звук.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ