Сентінельці

Що станеться з плем'ям сентінельців, якщо воно опиниться у Лондоні – моторошний прогноз від ШІ

CHRISTIAN CARON - CREATIVE COMMONS A-NC-SA

Штучний інтелект Gemini від Google надав роз'яснення на делікатне питання про долю сентінельців, якщо вони опиняться у Лондоні

За словами ШІ, для племені сентінельців з півночі, яке мало контактувало із зовнішнім світом, перебування у британській столиці обернеться неминучою катастрофою. Gemini висловлює "думку", що таке плем'я не впорається з життям у Лондоні, адже вони не обізнані з такими поняттями, як супермаркет. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Темп життя, ПДР, хвороби та інші проблеми

Північний Сентінел, розташований у групі Андаманських островів індійського архіпелагу в Бенгальській затоці, є зоною, забороненою для відвідувань туристами через загрозу поширення хвороб, що можуть знищити місцеве населення. Недавні спроби встановити контакт з мешканцями острова завершились трагічно для дослідників.

Тому виживання остров'ян у сучасному світі виглядає малоймовірним. За попередженням ШІ, члени сентінельського племені зіткнуться з "екстремальними труднощами" у Лондоні, що стане для них непереборним випробуванням.

Повідомляється, що вони, швидше за все, загинуть, якщо опиняться у британській столиці, оскільки не володіють необхідними навичками та знаннями для забезпечення себе їжею або притулком у міському середовищі.

Штучний інтелект
Штучний інтелект
Фото: Shutterstock

ШІ також припускає, що переміщення по місту для остров'ян стане складним завданням через контраст між їхнім звичним тропічним лісом та густонаселеними районами Лондона, а також незнання основ дорожнього руху, будівель та штучного освітлення. Мовний бар'єр також буде великою перепоною, оскільки їхня мова невідома нікому поза їхнім співтовариством, що робить спілкування практично неможливим.

"Їхня культура заснована на самодостатності та обережності стосовно сторонніх. Вони були б шоковані швидкістю життя в Лондоні та його мультикультурністю", – додає Gemini.

Згідно з прогнозами ШІ, їм також загрожуватимуть хвороби. Сентінельці, можливо, ніколи не стикалися з такими розповсюдженими хворобами, як грип чи кір, що може призвести до катастрофічних наслідків для їхнього населення через відсутність імунітету.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відомо про найбільш ізольоване плем'я на Землі, яке вбиває усіх чужинців. Інколи нам здається, що у часи високотехнологічних суспільств не залишилося місць не Землі, де панують порядки тисячолітньої давності. Однак плем'я сентінельців демонструє, що ми глибоко помиляємося.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ