Блогер і плем'я

Не знав нюансу: дослідник пройшов через ритуал племені та пошкодував – відео

Fearless & Far / YouTube

"Все ж таки я відчуваю, що трохи подорослішав"

Дослідник Майк Корі пройшов через болісний ритуал, після якого він відчув приниження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал Fearless & Far.

Майк Корі відвідує різні куточки нашої планети та пізнає багато культур. Його останнє відео під назвою "Сварливі бабусі з племені мені проколюють ніс" присвячене знайомству з племенем батонга з сільської місцевості на півночі Зімбабве. Ці люди можуть простежити своє походження до Центральної Африки, прибувши до Зімбабве близько 300 н.е.

Корі спробував пройти один з обрядів посвячення племені, проколовши перегородку без анестезії. Для цього використовують як голку тільки шип, обираючи між більшим та меншим.

Спершу відбувся місцевий обід, під час якого блогера нагодували м'якою кашею та бамією. Далі місцеві бабусі намагалися проткнути ніс Корі шипом протягом 15 хв. У підсумку вони завершили справу тільки наполовину.

"Після цього я зрозумів під час розмови, що це обряд посвяти для дівчат, які переживають статеве дозрівання і готуються одружитися зі своїм чоловіком – це те, що ми зробили сьогодні. Іноді під час подорожей припускаєшся помилок, і в спілкуванні щось втрачається. Отже, я тепер маю обряд посвяти для дівчинки-підлітка. Але все ж таки я відчуваю, що трохи подорослішав", – розповів блогер.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відомо про найбільш ізольоване плем'я на Землі, яке вбиває усіх чужаків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ