Каблучка з діамантом

У Варшаві українку не пустили у літак через діаманти

Shutterstock

Жінка перевозила дорогоцінне каміння загальною вартістю 1,5 млн злотих

В аеропорту Польщі громадянку України не пустили в літак через діаманти. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд" із посиланням на Палату податкової адміністрації у Варшаві

Українка прибула до Польщі з Вірменії. При ній була лише невелика ручна поклажа, в якій жінка перевозила дорогоцінне каміння загальною вартістю 1,5 млн злотих.

"Співробітники Митно-фіскальної служби (МФС) з пасажирського митного відділення у Варшаві направили мандрівницю з пункту пропуску "нічого не повідомляти" на перевірку. Громадянка України прибула з Вірменії і мала продовжити свою подорож до Бельгії", – йдеться на урядовому сайті.

Пасажирка не повідомила про перевезення діамантів, але у варшавському аеропорту ім. Шопена її було затримано. Правоохоронці провели обшук і виявили у ручній поклажі українки діаманти, які важили майже 670 каратів.

Повідомляється, що жінка надала працівникам аеропорту рахунки-фактури, які підтверджують купівлю коштовностей. За порушення порядку перевезення коштовних речей громадянці України загрожує штраф, розмір якого не розголошують.

"Вартість затриманого дорогоцінного каміння оцінюється у понад 1,5 мільйона злотих. Якби камені були продані, збитки для державного бюджету склали б понад 350 тис злотих", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що iPhone випав з літака на висоті 5 км, але залишився неушкодженим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ