Комахи та вибори

Пропагандисти похвалилися, як на російських "виборах" голосують навіть комахи – фото

Скріншот із соцмереж

Серед російських "виборців" зустрічаються найрізноманітніші особи

Пропагандисти на росії оголосили, що на останніх так званих президентських виборах участь брали навіть комахи. Про це повідомляє "Дивогляд".

В ефірі каналу "росія 1" показали історію про коника-стрибунця, який сидів нерухомо поруч з маленькою урною для голосування, поки поруч не помістили "бюлетень" за допомогою пінцета.

Цим вони показали, що комаха, подібно до російського виборця, не мала впливу на процес голосування, але її "вибір" все одно врахують. І вже зрозуміло, на чиєму боці цей голос.

У сюжеті наголосили, що серед виборців зустрічаються найрізноманітніші, і в цей "історичний для країни" день голосують не тільки люди, а й комахи. Для коника спеціально зробили бюлетень завдовжки всього 5 мм і пластикову урну з символікою рф.

Автор мікромініатюр з омська Анатолій Коненко, створивши цей "витвір" до "виборів", стверджував, що комаха у репортажі була абсолютно живою. За його словами, коник був у стані зимової сплячки та має прокинутися з настанням весни.

Раніше ми розповідали, що у Скадовську рух опору підірвав 5 окупантів біля "виборчих дільниць".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ