дмітрій мєдвєдєв

Наслідки білої гарячки: медведєв назвав Україну росією і показав дивні "фото" президентів – відео

Фото з відкритих джерел

Він обізвав українців "рабами Європи"

4 березня заступник голови ради безпеки рф дмітрій медведєв заявив, що території на обох берегах Дніпра – нібито невід'ємна частина рф, а також відзначився іншими скандальними висловами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

"Усім нашим супротивникам необхідно твердо і назавжди зрозуміти просту істину: території на обох берегах Дніпра – невід'ємна частина російських стратегічних історичних кордонів. Колись один із колишніх керівників України сказав, що Україна – це не росія. Ця концепція має зникнути назавжди. Україна – це, безумовно, росія", – заявив він.

Колишній президент назвав Україну "Малоросією" та "державою, яка не відбулася", а сам український народ – "рабами Європи", "глухонімою прислугою" й "розхідним матеріалом". На думку медведєва, українців і росіян об'єднує спільна історія, мова, віра та погляди щодо повсякденного життя, а тому вони мають жити у складі однієї держави.

Крім того, путініст продемонстрував колаж з мемів із Зеленським та лідерами країн Заходу, де вони за допомогою фотошопу зображені в безглуздому образі. Якщо вас цікавить, над чим тут можна сміятися – ми теж не розуміємо.

м

Раніше "Дивогляд" розповідав, що опитування показало, скільки росіян не можуть пояснити, яких цілей досяг путін, воюючи проти України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ