Нові Macbook

Apple показала нові MacBook Air – вартість, фото та характеристики

Apple

Apple рекламує оновлену серію Air, як вишуканий вибір для роботи зі штучним інтелектом

Apple представила оновлені MacBook Air з діагоналлю 13 і 15 дюймів, оснащені процесорами M3. Про це повідомляє "Дивогляд".

За інформацією від компанії, ця модель працює на 60% швидше порівняно з версіями, які містили процесори M1, і перевершує швидкість найшвидших MacBook Air на базі Intel у 13 разів.

Новий ноутбук має підтримку Wi-Fi 6E, можливість підключення до двох зовнішніх дисплеїв та здатність працювати без підзарядки до 18 годин. Тобто, юзери зможуть користуватися цим ноутбуком як настільним комп'ютером з двома зовнішніми дисплеями, коли сам Macbook буде повністю закритим.

Apple рекламує оновлену серію Air, як вишуканий вибір для роботи зі штучним інтелектом, заявляючи про вражаючу продуктивність нейронних мереж на цих пристроях, що дозволяє виконувати різноманітні завдання.

Вартість 13-дюймового варіанту MacBook Air на базі M3 стартує з позначки в $1099, проте студентам пропонується знижка, в ціні до $999. Модель із 15-дюймовим екраном можна придбати, починаючи з $1299, зі спеціальною пропозицією для студентів за $1199, що відповідає ціновій політиці попередньої серії M2.

Модель MacBook Air M2 з 13-дюймовим екраном будуть продаватись за зниженою ціною в $999, після того, як версія M1 була виведена з виробництва.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що компанія Apple вперше за 10 років представить новий гаджет.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ