Android 15

З'явилася перша версія Android 15 – вона отримала дві цікаві функції, яких немає в Apple

Google

У версії Android 15 було впроваджено чимало інновацій, спрямованих на підвищення ефективності роботи пристроїв

Компанія Google оголосила про запуск нової версії операційної системи Android, але наразі оновлення доступне для розробників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

У версії Android 15 було впроваджено чимало інновацій, спрямованих на підвищення ефективності роботи пристроїв та оптимізацію споживання енергії. Журналісти особливо відзначили дві унікальні можливості, які відсутні в операційній системі iOS від Apple.

Нововведення в Android включають тактильну відповідь при регулюванні яскравості екрана. Ця функція буде застосована до слайдера регулювання яскравості, що знаходиться на панелі швидких налаштувань, забезпечуючи відчуття вібрації, схоже на переміщення механічного перемикача з фіксаторами положення.

Також в Android 15 введена можливість "Зниження гучності сповіщень". Ця опція передбачає автоматичне зменшення гучності сповіщень, якщо вони надходять надто часто з одного додатку. Користувачі мають можливість відключити цю функцію повністю, або ж налаштувати її активацію для певних додатків чи лише для дзвінків.

Бета-версія Android 15 вже доступна для користувачів смартфонів Google, починаючи з моделі Pixel 6. Проте на даному етапі операційна система може мати проблеми зі стабільністю, тому не рекомендується встановлювати її на основний пристрій. Очікується, що фінальний реліз системи буде представлено наприкінці літнього сезону або на початку осені 2024 року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що компанія Apple свідомо порушує роботу вебпрограм для iPhone в Євросоюзі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ