Прапор Великої Британії

Українські біженці у Великій Британії можуть продовжити візу – названо терміни

Shutterstock

"Оскільки ця війна триває, і ми продовжуватимемо надавати притулок для тих, хто тікає від конфлікту"

Громадяни України, які вирушили до Великої Британії у пошуках притулку після початку повномасштабної війни, зможуть отримати візу на період 18 місяців в рамках нової ініціативи продовження їхнього перебування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Перші візи, які дозволяли українцям жити в країні на основі програм як-от Homes for Ukraine, Ukraine Family Scheme, та Ukraine Extension Scheme на термін до трьох років, наближаються до свого завершення в березні 2025 року.

Втім, за оголошенням Міністерства внутрішніх справ Британії, зараз учасники цих візових програм мають можливість звернутися за продовженням свого легального статусу в країні аж до вересня 2026 року, зберігаючи при цьому свої права на працевлаштування, соціальні виплати, медичне обслуговування та освіту.

"Ця нова схема продовження візи дає українцям у Великій Британії впевненість щодо їхнього майбутнього, оскільки ця війна триває, і ми продовжуватимемо надавати притулок для тих, хто тікає від конфлікту", – сказав міністр кордонів Том Персглов.

З часу початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року, більше ніж 283 тисячі українців вже отримали або оновили своє право на проживання у Великій Британії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Словаччина може подовжити дію спеціального статусу для українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ