Ключі

Приблизно 5 тисяч українських біженців можуть втратити дах над головою в одній з країн Європи

Shutterstock

Цей показник, імовірно, збільшиться через припинення спонсорських домовленостей з місцевим урядом

Орієнтовно 8% (4890) українських біженців, яких прийняли у рамках британської програми "Дім для України", можуть втратити дах над головою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Національне контрольно-ревізійне управління Великої Британії.

У звіті управління йдеться, що цей показник, імовірно, збільшиться через припинення спонсорських домовленостей з урядом Сполученого Королівства. Загалом від початку повномасштабного вторгнення росіян на українські землі до Великої Британії прибули 131 тисяча біженців з України.

Програму "Дім для України" створили, щоб допомагати тим, хто прибув до Сполученого Королівства, надаючи їм спонсорську допомогу. Приблизно 75 тисяч мешканців країни погодилися спонсорувати громадян України.

Окрім цього, британський уряд виділив $2,5 млрд для фінансування схеми, де більша частина була витрачена на тарифи для місцевої влади та виплати тим, хто спонсорував біженців. Однак цієї схемою не передбачена безстрокова підтримка українців у Великій Британії.

Раніше стало відомо, що Європейський Союз продовжив термін перебування українців за кордоном.

Дивіться також відео 5 каналу: Говоримо про Україну! Понад 500 українських видань представлені на книжковому ярмарку в Німеччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ