Робота з дому

Ринок праці в Україні: які професії будуть найбільш затребувані в наступні 4 роки

Shutterstock

Наступного року потреба у фахівцях та робітничих кадрах становитиме 481,6 тис осіб, а надалі цей показник лише зростатиме

Міністерство економіки розробило проєкт середньострокового прогнозу необхідності у фахівцях та робітничих кадрах, який розкриває питання найбільш затребуваних фахівців на ринку праці у 2024-2027 роках. Про це повідомляє "Дивогляд".

Згідно з опублікованими даними, наступного року потреба у фахівцях та робітничих кадрах становитиме 481,6 тис осіб. Вже у 2025 році вона зросте до близько 542 тис осіб, у 2026 році – 606,8 тис, а у 2027 – 669,5 тис.

До сфер, які найбільше очікуватимуть на працівників, відносять промисловість і будівництво, дещо менше працівників знадобиться в оптовій та роздрібній торгівлі та державному управлінні та обороні.

Найзатребуваніші кадри на наступні 4 роки:

  • робітники з видобутку корисних копалин і на будівництві;
  • водії та робітники з обслуговування пересувної техніки та установок;
  • керівники підприємств, установ та організацій;
  • професіонали в галузі фізичних, математичних та технічних наук;
  • технічні фахівці в галузі прикладних наук та техніки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що рівень офіційного безробіття в Україні впав до мінімуму.

Дивіться також відео 5 каналу: Говоримо про Україну! Понад 500 українських видань представлені на книжковому ярмарку в Німеччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ