Apple

Уперше за 10 років: компанія Apple представить новий гаджет

Shutterstock

Компанія розробляє розумний аксесуар для пальця

Компанія Apple уперше за 10 років представить новий гаджет. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на MacRumors.

Повідомляється, що компанія розробляє розумний аксесуар для пальця, який потенційно може отримати назву Apple Ring або iRing. Ідея створення цього девайсу розглядалася у компанії впродовж кількох років. 

Видання Electronic Times зазначає, що маркетологи Apple спостерігають за тенденціями на ринку і шукають ознаки того, що розумне кільце дійсно стане затребуваним продуктом. Можливо Apple Ring стане альтернативою популярному розумному годиннику Apple Watch.

Експерти прогнозують стрімке зростання популярності розумних кілець на сучасному ринку. Так, за прогнозами, до 2031 року вартість цього ринку становитиме близько $200 млн, порівняно з $20 млн у 2023-му.

Точна дата випуску розумного кільця від Apple наразі невідома. Влітку 2024-го своє перше смарт-кільце Galaxy Ring презентує головний конкурент Apple – компанія Samsung.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що пристрої Apple подорожчають через торгові війни між Китаєм і США.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ