iPhone

Шахраї передали Apple понад 5000 підроблених iPhone, отримавши замість них оригінальні

Vojtech Bruzek / Unsplash

Зловмисникам загрожує до 20 років позбавлення волі

У США двоє осіб були покарані за спробу обікрасти Apple на суму в $3 млн, використовуючи понад 5000 підроблених iPhone для обміну на справжні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 9to5mac.

Китайські громадяни Хаотянь Сунь (Haotian Sun) і Пенфей Сюе (Pengfei Xue) використовували стару схему з обміну підроблених смартфонів на оригінальні. Вони нібито за гарантією здавали підроблені iPhone з підробленими серійними номерами в роздрібні магазини та авторизованим постачальникам послуг Apple, а замість них отримували оригінальні гаджети на заміну.

Підроблені пристрої їм присилали з Гонконгу. Причому, згідно із судовою документацією, чоловікам доволі довго вдавалося використовувати цю схему – з травня 2017 року по вересень 2019 року.

За цей час вони передали Apple понад 5000 підроблених телефонів, маючи намір завдати компанії збитків у розмірі $3 млн. Шахраям загрожує до 20 років позбавлення волі. Винесення вироку призначено на 21 червня 2024 року.

Раніше ми розповідали, що поліція оголосила підозру трьом "продавцям" дронів, які ошукали волонтерів на більш ніж ₴45 млн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ