Піко-де-Орісаба

На найвищій горі в Мексиці сталася трагедія, є загиблі – подробиці

Фото з відкритих джерел

Команда альпіністів розпочала свій похід на гору в суботу, але заблукала через негоду

На вершині Піко-де-Орісаба, найвищій горі Мексики, сталася трагедія, в результаті якої дві особи загинули та одна вважається зниклою безвісти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Органи управління штату Пуебла оголосили у вечір вівторка, що було виявлено тіло провідника, який вів групу на вершину вулкана висотою 5 675 метрів. Перед цим, інша особа з експедиції померла на самій вершині. Рештки провідника були виявлені на рівні приблизно 4 600 метрів і були транспортовані вниз у середу.

Згідно з повідомленням від державного департаменту внутрішніх справ, продовжуються пошуки ще одного члена альпіністської групи, який залишається зниклим безвісти.

Державне агентство з питань цивільної оборони повідомило, що команда альпіністів розпочала свій похід на гору в суботу, але заблукала через негоду. П'ятьом учасникам експедиції вдалося повернутися самостійно в неділю, тоді як ще чотирьом було надано допомогу на місці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як альпініст зірвався із 600-метрової гори, але вижив.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ