iPhone

У лінійці iPhone 16 з'являться нові кольори – інсайдер

Vojtech Bruzek / Unsplash

Apple планує дещо змінити кольорову гаму для майбутніх моделей iPhone

Майбутні моделі iPhone 16 вийдуть у нових кольорах. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення інсайдера у соцмережі Х.

Компанія Apple планує дещо змінити кольорову гаму для майбутніх моделей iPhone 16. Щоправда, наразі офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Нові кольори для смартфонів лінійки iPhone 16 отримали назви Desert Titanium та Titanium Gray. Так, за словами інсайдера, Desert Titanium – це дещо змінена версія золотого відтінку, але не такий насичений, як попередні варіанти. Titanium Gray більш нагадуватиме потемнілий сірий, який можна було побачити у моделі iPhone 6 Space Gray.

Зазвичай, компанія-виробник техніки Apple пропонує клієнтам чотири варіанти кольорів для Pro-моделей iPhone. Так, можна припустити, що версії iPhone 16 Pro будуть представлені у класичних чорному та білому кольорах, а також у корпусах Desert Titanium і Titanium Gray.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що шахраї передали Apple понад 5000 підроблених iPhone, отримавши замість них оригінальні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ