iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro Max із титану провалив тест на міцність – фото й відео

Apple

На думку фахівця, з новим смартфоном "щось не так"

Популярний блогер вирішив перевірити на міцність iPhone 15 Pro Max із титану. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube- канал JerryRigEverything.

Новий "яблучний" смартфон повністю провалив випробування та зламався в руках чоловіка. На думку Зака Нельсона, титановій конструкції моделі далеко до "довговічності".

Так, ентузіаст намагався дряпати екран, здирати покриття за допомогою канцелярського ножа та перевіряти інші елементи. Камері та задньому покриттю вдалося чудово себе показати, а ось бокова фарба трохи здерлася.

Згодом блогер взяв запальничку і протягом 40 секунд грів дисплей вогнем. Це нічого не змінило та телефон продовжив працювати.

Потім Нельсон натиснув на центр великим пальцем і за мить заднє скло тріснуло, що стало для нього несподіванкою, бо зазвичай iPhone витримують подібне тестування.

"Я страшенно люблю титан. Це найкрутіший метал на планеті! Коли Apple заявила, що їхній новий iPhone 15 Pro Max буде виготовлений із титану 5-го класу, я був приголомшений. Однак… Виявляється, що заднє скло не зовсім готове до праймтайму. Щось не так із новим iPhone 15 Pro Max від Apple", – поділився Зак.

Раніше "Дивогляд" робив огляд нових девайсів з осінньої презентації Apple.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЛЮДИ! Окупанти ДЕМОРАЛІЗОВАНІ боями ґвалтують та грабують цивільних у Токмаку. Є 50 свідчень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ