Ветеран

Український ветеран пробіг на протезі марафон у Японії та встановив особистий рекорд – фото й відео

Рома Кашпур / Facebook

"Поранені хлопці та дівчата, шукайте себе, займайтеся пошуком, вставайте із ліжок. Ми потрібні цій країні та ця країна потрібна нам"

Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур, який під час війни втратив кінцівку, встановив особистий рекорд на Токійському марафоні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланнями на його Facebook-сторінку.

"Токійський марафон 2024 року – місію виконано. Це третій марафон із ТОП-6. Це той самий вектор, який повинен був показати, чи все правильно ми робили. На годину кращий результат за всі попередні марафони - 4 години 50 хвилин. Це показник, що ми зробили усе правильно", – поділився він.

Кашпур висловив глибоке задоволення своїм досягненням, водночас підкресливши, що попереду його чекає ще більша робота для покращення результатів у майбутньому.

Він висловив вдячність своїй родині та друзям за незмінну підтримку, а також вдячність своїм товаришам по службі, які врятували його життя, і згадав поранених українських воїнів.

"Поранені хлопці та дівчата, шукайте себе, займайтеся пошуком, вставайте із ліжок. Ми потрібні цій країні та ця країна потрібна нам. Наша боротьба не закінчена... Ми обов'язково переможемо на усіх фронтах і розбудуємо те, за що загинули та продовжують гинути наші побратими та посестри. Слава Україні!", – додав ветеран із Вінницької області.

Токійський марафон відомий, як один з найпрестижніших у світі, будучи частиною серії World Marathon Majors. Цього року участь української команди стала можливою завдяки підтримці Благодійного фонду "Громадянин", який організував всі аспекти поїздки.

Раніше ми розповідали, що треба зробити українцям для адаптації та соціалізації військових.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ