Блогерка та її чоловік

Популярну блогерку зґвалтували в Індії семеро чоловіків на очах її коханого – подробиці

Іnstagram / vueltaalmundoenmoto

"З нами сталося те, чого ми нікому б не побажали"

В Індії сталася шокуюча подія, коли семеро злочинців зґвалтували відому іспанську блогерку на очах її чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EFE та NDTV.

Приблизно 5 років тому ця іспанська пара вирішила втілити в життя масштабний проєкт – об'їхати світ на мотоциклах. Їхня подорож охопила 66 країн та включала понад 170 тисяч кілометрів пройденого шляху.

Але під час їхньої подорожі по Індії їх атакувала група місцевих чоловіків.

"З нами сталося те, чого ми нікому б не побажали. Семеро чоловіків зґвалтували мене", – розповіла 28-річна блогерка.

64-річний чоловік блогерки поділився деталями інциденту, зазначивши, що напад стався вночі, коли вони спали у своєму наметі. Він розповів, що нападники погрозами вбивством змусили його спостерігати за зґвалтуванням дружини, а його самого жорстоко побили.

Поліція Індії визначила осіб, підозрюваних у груповому зґвалтуванні іспанської мандрівниці, проте арештовано було лише трьох із них. Влада заявляє, що інші учасники злочину будуть затримані згодом.

Індія має репутацію одного з найбільш небезпечних місць для жінок. За даними за 2022 рік, в країні реєструвалось близько 90 випадків зґвалтувань щодня, проте правозахисники наголошують, що реальна кількість інцидентів може бути значно вищою, оскільки багато жертв не звертаються за допомогою до поліції.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Конго члени ВООЗ скоїли сексуальне насильство щодо понад 100 жінок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ