Всесвітня організація охорони здоров'я

У Конго члени ВООЗ скоїли сексуальне насильство щодо понад 100 жінок: подробиці скандалу

Фото з відкритих джерел

Це найгучніший сексуальний скандал в історії організації

У Конго понад 100 жінок заявили, що стали жертвами сексуального насильства з боку співробітників ВООЗ, які працювали в країні під час спалаху лихоманки Ебола. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Associated Press.

До Конго на початку цього року прибула Гаї Гамхеваге, яка керує зусиллями ВООЗ щодо запобігання сексуальному насильству. Вона мала розслідувати найвідоміший сексуальний скандал в історії організації.

Там Гаї зустрілася з однією з постраждалих, у якої народилася дитина з "вадою розвитку, яка вимагає спеціального медичного лікування". Внаслідок цього молода мама потребує у ще більших фінансових витратах.

Згодом 104 жінки, які заявили про інциденти з сексуальним насильством або експлуатацією зі сторони працівників ВООЗ, у Конго отримали по $250 від організації. Для отримання готівки вони були повинні пройти навчальні курси, мета яких – допомогти розпочати "діяльність, що приносить дохід".

Водночас велика кількість мешканок країни, які стали жертвами сексуального насильства, досі не отримали грошей. У конфіденційному документі ВООЗ йдеться, що приблизно третину постраждалих "неможливо знайти", а також десять жінок відмовилися від пропозиції грошової "компенсації".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Австрії 92-річну жінку зґвалтував мігрант з Африки.

Дивіться також відео 5 каналу: Студенти вимагають ЗВІЛЬНИТИ ФАРІОН! Як відреагували у виші?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ