Автомобілі

"Непотрібні": у Києві "прикрасили" автомобілі ООН і ВООЗ – фото

yo.syp / Instagram

"Жодного вандалізму, лише висловлення позиції"

У Києві на одній із автостоянок кілька позашляховиків ООН та ВООЗ доповнили оцінкою ефективності цих організацій, використовуючи відповідний напис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт yo.syp.

6 червня росія спричинила в Україні найбільшу техногенну катастрофу за останні десятиліття – підрив на Каховській ГЕС. Однак в ООН "відреагували" на цю подію дуже дивно, розлютивши користувачів соцмереж і не тільки.

Це спровокувало відповідну реакцію. Так, у столиці України на одній із автостоянок припарковані білі позашляховики, які належать ООН та ВООЗ.

На транспортних засобах міститься абревіатура "UN" (United Nations). Однак невідомі прикріпили напис з символами "Seless", прикривши другу літеру в написі "UN". Таким чином, на автівках організацій з'явився напис "USELESS" (перекладається як марний, даремний, недоцільний, некорисний, непотрібний, непридатний і так далі).

"Кілька" білих чистих позашляховиків. Жодного вандалізму, лише висловлення позиції", – йдеться у повідомленні.

Раніше ми розповідали, як минуло засідання Радбезу ООН щодо підриву рф Каховської ГЕС.

Дивіться також відео 5 каналу: Гинуть тварини, поля перетворюються на пустелі - наслідки підриву на Каховській ГЕС. Як реагує світ?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ