росіяни похизувалися знищеням танку "Leopard 2", який виявився сільськогосподарським комбайном

росіяни похизувалися знищенням танка "Leopard 2", який виявився сільськогосподарським комбайном – фото і відео

UAWeapons / Twitter

Хоч і "Леопард", але знову не той

російські пропагандисти вкотре похизувалися начебто знищенням німецьких танків "Leopard 2", які передали українській армії європейські партнери. Однак, і на цей раз спроба виявилася невдалою, а замість "леопардів" російська армія розтрощила звичайну сільськогосподарську техніку, передає "Дивогляд".

росіяни опублікували відео, як доказ знищення потужних "Leopard 2", які вже є на озброєнні ЗСУ. Насправді ж, цією рухомою ціллю, яку російська армія розстріляла з протитанкового ракетного комплексу, виявилися звичайні сільськогосподарські обприскувач і комбайн.

"Техніка не тільки не нагадує танки, а й насправді є безневинною сільськогосподарською технікою – обприскувачем і комбайном", – йдеться у повідомленні OSINT-спільноти Ukraine Weapons Tracker.

Цю радісну для росіян новину поширив "воєнкор" кремлівської "комсомольської правди" олександр коц, але згодом допис було видалено. Разом із цим, дещо правдиве у пропаганді росіян таки було. Як виявилося, знищена сільськогосподарська техніка також має назву "Леопард".

Нагадаємо, "Дивогляд" розповідав, що на росії поширюють фейк про знищення танка Abrams, якого навіть немає в Україні. Також раніше росіяни вже поширювали фейк про начебто "знищений під Бахмутом" німецький танк Leopard 2, який українській армії передали європейські партнери. Насправді ж, ця фотографія була зроблена у далекому 2006 році, а ще у 2014-му росіяни активно публікували її у своїй соцмережі "вконтакте".

Пізніше цей "тренд" підхопив представник рф в ООН. Він також похизувався брехнею про "знищений" Leopard 2 і осоромився.

Пізніше кацапи повторили свою недолугу спробу і знову показали "знищення танка Leopard 2". Але і тут у них нічого не вийшло. 

Дивіться також відео 5 каналу: КАХОВСЬКА ГЕС. Пік минув, відновленню не підлягає, тільки відбудова і не один рік – Іван Плачков

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ