Софія Самолюк

13-річна українка відмовилася від участі у фестивалі SANREMO JUNIOR через росіян – відео

відкриті джерела

Дівчина звернулася з промовою до світової публіки

Українська співачка – 13-річна Софія Самолюк відмовилася виступати на сцені фестивалю в Італії через участь у ньому росіян, передає "Дивогляд".

Молода переможниця Чорноморських Ігор-2021 дізналася про участь росіян у конкурсі SANREMO JUNIOR за кілька годин до початку самого фестивалю, який відбувся 3 травня. Організатори до останнього не розголошували цю інформацію.

Українка була обурена такою позицією організаторів фестивалю. Замість свого вокального виступу, який Софія готувала тривалий час, дівчина вийшла на сцену з промовою, в якій акцентувала на ганебному рішенні дозволити представникам російської федерації брати участь у європейському конкурсі і виступати на міжнародно-визнаній сцені.

Фестиваль SANREMO JUNIOR в Італії проходить під патронажем Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Рішення допустити росіян до участі у культурному конкурсі викликало обурення серед українців. 

Софія Самолюк мала виступити на сцені фестивалю з англо-українською піснею "Earth", яка була записана з метою привернення світової уваги до війни в Україні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українські спортсмени не братимуть участь в Олімпіаді-2024, якщо там будуть росіяни і білоруси.

Дивіться також відео 5 каналу: Футбольний турнір пам'яті Андрія Кизила – на стадіоні ліцею ім. Івана Богуна

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ